Specjalista ds. Obsługi Biura Zarządu

05.04.2023

Podstawowe informacje

Poziom stanowiska: Stanowisko specjalistyczne
Miejsce pracy: Jaworzno
Oferta ważna do: 2023-05-04
Spółka: TAURON Serwis sp. z o.o.
Umowa: Docelowo umowa na czas nieokreślony
Nr referencyjny: 23/04/2023

Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe.
    • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (Word, Power Point i Excel)
    • Doświadczenie w przygotowywaniu i redagowaniu pism oraz innych dokumentów prawnych.
    • Znajomość przepisów KSH i KC.
    • Samodzielność.
    • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji.
    • Umiejętność sprawnej organizacji pracy.
    • Rzetelność.

    Mile widziane:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (prawo i administracja).
    • Doświadczenie w sporządzaniu wewnętrznych aktów normatywnych (uchwał, zarządzeń) oraz protokołów z posiedzeń organów korporacyjnych.
    • Znajomość obowiązujących przepisów oraz zagadnień z zakresu ochrony danych.
    • Znajomość przepisów dotyczących archiwizacji dokumentów.

Zakres obowiązków:

    • Realizacja zadań obejmujących obszar związany z zarządzaniem korporacyjnym w Spółce.
    • Obsługa posiedzeń Zarządu Spółki.
    • Opracowywanie projektów regulacji wewnętrznych oraz wewnętrznych aktów normatywnych Spółki (zarządzenia, uchwały, polecenia służbowe, pisma okólne).
    • Gromadzenie, ewidencja i przechowywanie wszelkiej dokumentacji organów Spółki oraz dokumentów stanowiących podstawę działania Spółki.
    • Prowadzenie spraw administracyjnych w Spółce, koordynowanie obiegu informacji i korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej.
    • Koordynowanie zadań związanych z procesem archiwizacji dokumentów oraz przetwarzania danych osobowych w Spółce.

Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
    • Możliwość korzystania z benefitów obejmujących: kartę Multisport, ekwiwalent za energię elektryczną, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej LUX MED.
    • Możliwość pracy w Spółce, która wchodzi w skład jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce.