Specjalista ds. Analiz i Rozliczeń

28.02.2024

Podstawowe informacje

Poziom stanowiska: Stanowisko specjalistyczne
Miejsce pracy: Jaworzno
Oferta ważna do: 2024-03-17
Spółka: TAURON Serwis sp. z o.o.
Umowa: Umowa na zastępstwo
Nr referencyjny: 33/02/2024

Wymagania:

    • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    • Wykształcenie wyższe.
    • Wiedza z zakresu Controllingu, Rachunkowości oraz Finansów.
    • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.
    • Znajomość systemu klasy ERP.
    • Umiejętność analizowania danych.
    • Umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań dla zgłaszanych zagadnień.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Komunikatywność.
    • Rzetelność.

    Mile widziane:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
    • Umiejętność analizowania danych, ze szczególnym uwzględnieniem wskazywania prawidłowości i trendów oraz syntetycznego wnioskowania.
    • Umiejętność samodzielnego poszukiwania i proponowania rozwiązań dla zgłaszanych zagadnień

Zakres obowiązków:

    • Wsparcie w zakresie prawidłowej realizacji umów i zamówień.
    • Bieżąca analiza poprawności ewidencjonowania kosztów zleceń.
    • Sporządzanie porównawczych analiz oraz raportów w zakresie danych o czasie pracy, marżowości zespołów branżowych i zespołów wykonawczych oraz innych analiz według potrzeb.
    • Udział w sporządzaniu innych raportów i analiz na potrzeby Spółki.
    • Bieżąca analiza zużycia materiałów na cele podstawowej działalności oraz prawidłowości rozliczeń z tytułu dostarczonych materiałów.

Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
    • Możliwość korzystania z benefitów obejmujących: kartę Multisport, ekwiwalent za energię elektryczną, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej MEDICOVER.
    • Możliwość pracy w Spółce, która wchodzi w skład jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce.