Kim jesteśmy?

Spółka została zawiązana w dniu 31 sierpnia 2011 roku, pod firmą ENPOWER sp. z o.o. przez jedynego wspólnika: TAURON Polska Energia S.A. W dniu 02.11.2016 r. nastąpiło połączenie z firmą TAURON Wytwarzanie Serwis sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie, przy ul. Promiennej 7.

Połączenie pozwoliło na podniesienie kompetencji i potencjału technicznego, co znacząco wpłynęło na dynamiczny rozwój TAURON Serwis sp. z o.o. na rynku świadczenia usług dla Spółek Grupy TAURON jak i na rynku zewnętrznym.
Tauron Serwis to:

dedykowana, wyspecjalizowana jednostka serwisowa operująca w energetyce z profesjonalizmem dostarcza najwyższej jakości usługi oparte o nowoczesne technologie, zapewniając niezawodność, ciągłość i bezpieczeństwo produkcji w energetyce TAURON Serwis to gwarancja jakości, wieloletnie doświadczenie i unikalne kwalifikacje nowoczesna firma identyfikująca potrzeby klientów - kluczowy partner w obszarze usług serwisowo – remontowych na rzecz energetyki, zapewniająca efektywność i kompleksowość dostarczanych rozwiązań

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty.
Kontakt

Nasi pracownicy


Pracownicy TAURON Serwis to zespół kompetentnych profesjonalistów, którzy mogą poszczycić się niezwykle bogatym doświadczeniem branżowym.

Dbamy o rozwój zawodowy naszych pracowników i nowe kompetencje naszych ludzi traktujemy jako kapitał firmy, z którego jesteśmy dumni i opieramy na nim wiarygodność naszej firmy.

TAURON Serwis tworzą ludzie o wyjątkowej fachowości.

TAURON Serwis posiada szczególne umiejętności, które wyróżniają ją z grona innych firm.

Profil działalności


TAURON Serwis prowadzi remonty, serwisy, eksploatację oraz realizuje inwestycje w energetyce

TAURON Serwis skupia kompetencje i zasoby niezbędne do kompleksowego wykonywania zadań w zakresie obsługi zleceń związanych z pracami na tzw. źródłach (urządzenia blokowe
i pozablokowe)


Co wyróżnia TAURON Serwis


Doskonała znajomość jednostek wytwórczych różnego typu

Potencjał techniczny

Dokumenty Spółki

NIP
KRS

Kontakt

Adres siedziby

ul. Promienna 7
43-603 Jaworzno

Adres do korespondencji

ul. Promienna 7
43 – 603 Jaworzno

Dane kontaktowe

tsr.biuro@tauron-serwis.pl
tel. 32 715 59 20